TTS Blue-Bot programmējams grīdas robots

Ir pieejams
ID: 6137
Produkta kods: IT10082B
Ražotājs: TTS

146.27€
(Bez PVN: 120.89€)

Preces apraksts

 Jaunajam Blue-Bot grīdas robotam ir iespēja ierakstīt un atskaņot skaņu. Bērni var ierakstīt skaņu un atskaņot to katrā kontrolierīcē. Arī Bee-Bot un Blue-Bot roboti tagad var atpazīt un sasveicināties.

Izmantojot grīdas robotu Blue-Bot, bērnus var viegli un bērniem draudzīgi iepazīstināt ar pirmajām ierīču vadības un programmēšanas prasmēm. Izmantojot grīdas robotu, bērni attīsta algoritmiskās domāšanas prasmes (izveidojot programmu un identificējot kļūdas) un loģiskas spriešanas prasmes (paredzēt programmas izturēšanos un plānot maršrutu). Robotam ir Bluetooth atbalsts, tāpēc to var vadīt, izmantojot komandu lasītāja ierīci, planšetdatoru vai klēpjdatoru. Tā caurspīdīgais korpuss ļauj bērnam redzēt robota iekšpusē esošās sastāvdaļas un saprast, kas padara Blue-Bot piem. izteikt balsi. Blue-Bot izmēri ir identiski Bee-Bot izmēriem, un tas lieliski iederas Bee-Bot uzlādes šūpulī. Robotu var programmēt, izmantojot pogas aizmugurē, līdzīgi kā Bee-Bot, bet ar Bluetooth savienotu ierīci Blue-Bot robotu var arī pagriezt 45 ° un izmantot algoritmos. Blue-Bot atmiņā var ietilpt līdz 200 komandām.

Blue-Bot akumulators ir uzlādējams, un tā darbības laiks normālā lietošanā ir līdz 6 stundām un nepārtrauktā darbībā - līdz 1,5 stundām.
Produktam ir USB kabelis.

Lietojumprogramma Blue-Bot (iOS / Android un PC / Mac OS) piedāvā vairākas lieliskas uzlabotas funkcijas, piemēram, sava paklāja fotoattēla uzņemšanu un ekrāna izmantošanu vai problēmu risināšanu.