Buki France Skudru ferma

Izpārdots
ID: 8237
Produkta kods: FS4206I
Ražotājs: BUKI FRANCE

22.46€
(Bez PVN: 18.56€)

Specifikācija

Tēma: Laboratorija, Bioloģija

Preces apraksts

Vēro, kā norit skudru dzīve tavā acu priekšā. Akvārijs ir paredzēts, lai pētītu skudras un redzētu, kā tās rok tuneļus. Biotopā ir barojoša želeja, kas skudrām uztur labu veselību.

Kastītē ir:

Akvārijs ar barošanas želeju, palielināmo stiklu un nūju. Skudras nav iepakojumā, želeja ir antitoksiska.

1) Dodieties savvaļā kopā ar savu vecāku, lai atrastu dažas skudras.

2) Pirms jūsu skudras pārvietojas akvārijā, jums viņiem jāizveido tuneļi. Izmantojot nūju, izveidojiet četrus 3 cm dziļus caurumus želejā.

3) Izmantojiet nūju vai tējkaroti, lai vadītu skudras uz akvāriju. Pēc katras skudru izvietošanas aizveriet akvāriju, lai tie neizbēgtu. Kā noķert skudras?

1) Paņemiet plastmasas ūdens pudeli un lūdziet vecākam izveidot dažus caurumus vāciņā.

2) Ielieciet pudelē ievārījumu un tagad novietojiet pudeli pie skudru pūznes. Esi pacietīgs.

3) Ja dažas skudras jau atrodas pudelē, varat tās pārvest uz jauno dzīvotni. Esi uzmanīgs! Nekad neaiztieciet skudru, tā var dzīt, iekost vai izsmidzināt uz ādas kairinošu skābu šķidrumu.

Kā kopt skudras:

1) Uzglabājiet akvāriju drošā, stabilā un sausā vietā. 18-27 C temperatūrā

2) Uzturvielu želeja satur visas barības vielas un ūdeni, kas skudrām nepieciešams, lai dzīvotu. Nepievienojiet skudru dzīvotnei neko citu.

3) Darba skudras dzīvo vidēji 2–3 mēnešus. Neturiet tos akvārijā pārāk ilgi. Kad esat pabeidzis pētījumu, atlaidiet tos savvaļā.

4) Kad esat iztukšojis akvāriju, notīriet to ar pieauguša cilvēka palīdzību. Izmantojiet tīru drānu vai noskalojiet tuneļus ar tīru ūdeni. 5) Ja tīrīšanai izmantojāt ūdeni, pirms jaunu skudru ievietošanas akvārijā pagaidiet, līdz tas iztvaiko.

 

NB! Produkta krāsas var atšķirties.

www www.bukifrance.com
Izmēri 22*22*6 cm
Bērna vecums, no 6
Bruto svars 0.465