Buki France Milzu Slime (Glumeklis)

Ir pieejams
ID: 8266
Produkta kods: 2160I
Ražotājs: BUKI FRANCE

25.26€
(Bez PVN: 20.88€)

Specifikācija

Tēma: Ķīmija, Slime

Preces apraksts

20 dažādas iespējas. Komplektā ir: 15 gļotu pulvera paciņas, 5 ultra gļotu paciņas, 3 krāsas (zila, sarkana, dzeltena), 3 mirdzuma iepakojumi, 2 mērglāzes, mērkarote, pipete, otas, 1 apaļa veidne, 1 balons, piltuve, 1 lodīte, 1 mēģene ar pamatni, 1 tumsā spīdoša krāsa, 3 kociņi jaukšanai, 4 uzglabāšanas trauki, kalcija laktāts, nātrija algināts un ilustrēta pamācība.

Brīdinājums! Darbam ir jānotiek pieaugušā uzraudzībā. Strādāt virtuvē, sargājot savu darba virsmu. Neatstāt pulverus maziem bērniem aizsniedzamā vietā. Apieties ar krāsām uzmanīgi un turēt prom no lietām, kas var sasmērēties. Nelikt pulveri mutē. Parūpēties, lai tas neiekļūst acīs. Var kairināt ādu.

1) Ieliet 50 ml silta ūdens mērglāzē
2) Skatīt pamācību, cik daudz pilienu dažādu krāsu nepieciešams pievienot ūdenim, lai iegūtu vēlamo toni
3) Pievienot vienu paciņu gļotu pulvera un enerģiski samaisīt ar jaukšanas kociņu. Atstāt uz 5 minūtēm – pēc tam gļotas ir gatavas. Ja paliek gabali, tad lielākos drīkst noņemt ar jaukšanas kociņu. Tie pazūd pēc dažām stundām vai tad, kad pamīci gļotas nedaudz ilgāk. Tās iespējams uzglabāt iekļautajās uzglabāšanas burciņās vai aukstuma somās (nav ietvertas). Aukstumā gatavas gļotas saglabājas nedēļu. Dažādas citas gļotu gatavošanas pamācības skatīt ilustrētajā pamācībā uz iepakojuma.

Brīdinājums! Bērniem no 8 gadu vecuma.
Iepakojumu glabāt sausā vietā.
Piepūstus balonus turēt prom no bērniem zem 8 gadiem. Nekavējoties izmest saplīsušos balonus.
Preces krāsas var atšķirties. Pulveri atļauts izmantot vienīgi ar šo komplektu. Nenorīt. Glabāt iepakojumu prom no maziem bērniem.

www www.bukifrance.com
Izmēri 30*30*7 cm
Bērna vecums, no 8
Bruto svars 0.496