Buki France Jūras mošķi (garneles), Sea monkeys

Ir pieejams
ID: 8285
Produkta kods: 125I
Ražotājs: BUKI FRANCE

18.25€
(Bez PVN: 15.08€)

Specifikācija

Tēma: Laboratorija, Bioloģija

Preces apraksts

Jūras briesmoņi (arī Sea monkeys - jūras mērkaķīši) ir pazīstami arī ar nosaukumu Artemia Salina, kuri dzīvo sālsūdens ezeros. To olām ir dabas dots ārkārtējs spēks neizžūt un izdzīvot ekstrēmos apstākļos, gaidot saskarsmi ar ūdeni, lai izšķiltos.
Kastē ir: paciņa ar olām, paciņa ar barību, karote, akvārijs un pipete. Tev ir nepieciešama arī ūdens pudele, kas nav iekļauta kopā ar preci.

1) Tev vajadzīga pudele ar 350 ml istabas temperatūras ūdeni. Pakrati to un ielej akvārijā. Nelietot krāna, destilētu vai ziepju ūdeni.
2) Iztukšo olu paciņu ūdenī un rūpīgi maisi, lai izšķīdinātu aizsargājošos sāļus.
3) Tavi gaidāmie jūras briesmoņi pirmajā nedēļā ir ļoti jutīgi pret temperatūru. Tiem ir nepieciešama stabila temperatūra 17–30 grādu diapazonā (vietā, kur ir bagātīgs daudzums gaismas). Taču neatstāj akvāriju tiešos saules staros vasarā, jo tas var pārkarst.
4) Pēc 24 līdz 72 stundām mazi, balti punktiņi sāks peldēt. Caur palielināmo stiklu akvārija sienā pat redzēsi, kā mazuļi šķiļas no olas.

Kā rūpēties par jūras mošķiem:
5) Pēc 24 stundām ir nepieciešams tavus jūras radījumus barot. Šim mērķim lieto iepakojumā iekļauto mērkaroti un atver barības paciņu.
Pietiek ar vienu mazu karoti barības. Nākamreiz akvārijam pievieno ēdienu pēc 2–3 dienām.
6) Katru dienu vēdini akvārija ūdeni ar pipeti, ielaižot tajā gaisa burbuļus. Nesūc no pipetes ūdeni, jo tas var bojāt vai nogalināt tavus jūras briesmoņus.
7) Mošķīši dievina saules gaismu. Tie ir aktīvāki stiprā gaismā un peld tai pretī. Novieto akvāriju siltā, gaismas bagātā vietā.
8) Tu redzēsi nogulsnes un netīrumus akvārija dibenā. Tas ir normāli. Nekad nemaini ūdeni, jo tas var sabojāt briesmoņu ekosistēmu. Ja ūdens ir netīrs, tad pārtrauc savu jūras mošķu barošanu, līdz tas atkal ir skaidrs.
Preces krāsas drīkst atšķirties.

www www.bukifrance.com
Izmēri 19*14*8 cm
Bērna vecums, no 6
Bruto svars 0.13