Bresser Junior 76/300 Compact Smart teleskops

Ir pieejams
ID: 9809
Produkta kods: 8843205
Ražotājs: BRESSER

110.65€
(Bez PVN: 91.44€)

Preces apraksts

BRESSER JUNIOR 76/300 SMART kompaktajam teleskopam ir viss nepieciešamais, lai dotos atklājumu ceļojumā.

Pateicoties azimutālajai montāžai, teleskopu ir ļoti viegli lietot - ideāli piemērots iesācējiem pētniekiem! Dobsona teleskops ir ar jau gatavu montējumu - viss, kas jums jādara, ir jāizpako, jānovieto uz galda un jāsāk vērot zvaigznes!

Esi tuvāk zvaigznēm - reflektorteleskops bērniem

Teleskopam ir 76 mm spoguļa lēca un 300 mm fokusa attālums, tāpēc tas savāc 117 reizes vairāk gaismas nekā ar neapbruņotu aci, ļaujot jums aplūkot spilgtus iecienītāko nakts debess objektu attēlus. Tos ir viegli atrast, pateicoties uzticamajam iebūvētajam kompasam. Palielinājumu var regulēt ar diviem komplektā iekļautajiem okulāriem: Sākumā izmantojiet 20 mm okulāru, kas visu, ko redzat caur bērnu teleskopu, palielina 15 reizes. Pēc tam aplūkojiet tuvāk ar 6 mm okulāru ar 50x palielinājumu. Teleskops ir lieliski piemērots arī Mēness novērošanai: tam ir pievienots īpašs Mēness filtrs, kas pasargās jūsu acis, kamēr jūs vērosiet aizraujošās ainavas un krāterus ar elpu aizraujošu kontrastu.

Vēl viena īpaša iezīme ir BRESSER FAMILY uzlīmes. Pielāgojiet savu teleskopu un atklājiet nakts debess brīnumus kopā ar Lunu!


Dobsona teleskops bērniem vecumā no 8 gadiem.
Spoguļlēcas diametrs: 76 mm
Fokusa attālums: 300 mm
Palielinājums: 15x un 50x
Stiprinājums: Azimutālais Dobsona galda stiprinājums

Iepakojumā ietilpst

Reflektora teleskops bērniem
2 okulāri (6 mm / 20 mm)
Integrēts kompass
Mēness filtrs
BRESSER FAMILY uzlīmes
Lietošanas pamācība